Magazyn wysokiego składowania w Nadarzynie

Magazyny LS Logistics w Nadarzynie to nowoczesny obiekt logistyczny z zapleczem biurowym i centrum szkoleniowym. Magazyn o łącznej powierzchni ponad 20 000 m2, wyposażony jest w 12 tys. miejsc paletowych wysokiego składowania oraz 5 000 m2 składowania blokowego, 25 ramp załadunkowych i 3 bramy drive-in.

Magazyn jest ocieplony i ogrzewany, z niepylącą posadzką, pełnym zabezpieczeniem antywłamaniowym i przeciwpożarowym. System kontroli dostępu zapewnia najwyższe bezpieczeństwo powierzonych towarów. Dodatkowym wzmocnieniem zabezpieczenia jest monitoring i całodobowa ochrona fizyczna obiektu.

Miejscowość Nadarzyn (rejon Warszawy), w której znajduje się magazyn LS Logistics, zlokalizowana jest pomiędzy głównymi arteriami łączącymi południe Polski ze stolicą oraz wschód z zachodem Europy – droga krajowa Nr 8 (w przyszłości S8) i autostrada A2.

Magazyny pracują w systemie 2-zmianowym, co pozwala na skrócenie czasu przygotowania przesyłek, przyjmowanie ładunków bez względu na porę dnia i lepsze reagowanie w przypadku zleceń typu „pilne”, co z kolei pozwala uzyskiwać najwyższe wskaźniki satysfakcji klienta.
Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Magdalena KorytkoUsługi magazynowe